Coolship

03 Lip
Możesz do końca życia wydawać krocie na ogrzewanie, możesz też zacząć oszczędzać. Dzięki wykonaniu kompleksowego ocieplenia budynku z wykorzystaniem najnowszych technologii można nie tylko zmniejszyć koszty zużywanej energii cieplnej, ale także odświeżyć wygląd budynku poddanego termomodernizacji.
03 Lip
Własny dom to marzenie niejednego z nas. Czy wystarczy mieć odliczoną gotówkę, aby je zrealizować? Pieniądze w tej kwestii są niezaprzeczalnie pierwszorzędną sprawą, jednak oprócz nich musimy uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości i czasu. W naszym artykule postaramy się przedstawić poszczególne etapy budowy domu, co pozwoli zdać nam sobie sprawę z tego jak czasochłonny będzie proces budowy naszych "czterech ścian".
14 Cze
Przez długie lata w Polsce niepodzielnie królowała tradycyjna, murowana technologia budowy domów. W ostatnim czasie jednakże coraz większą popularność zdobywają domy prefabrykowane, jako nierzadko tańsze i niemal zawsze - szybsze w budowie. Czy tradycyjna technologia naprawdę przegrywa z technologiami szkieletowymi / prefabrykatami? Przyjrzyjmy się kilku aspektom budowy i użytkowania domu.

Rejon działania

Woj. Śląskie, Małopolskie. Miasta: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Oświęcim, Bielsko i inne.

O firmie

Nasza firma istnieje od 2004 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług budowlanych w szerokim zakresie na potrzeby zarówno Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Kontakt

Adres: ul. Ligocka 103,
40-542 Katowice
Tel:
(+48) 501 022 777
Email:
poprzez formularz
WWW:
www.coolship.com.pl