Coolship

Budowa obiektów usługowych

Firma Coolship od wielu lat świadczy usługi budowlane na rzecz przedsiębiorstw i instytucji w zakresie budowy obiektów usługowych, takich jak biurowce, hotele, restauracje, hale magazynowe, sklepy czy też markety.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam sprawne zrealizowanie każdego rodzaju projektu architektonicznego z zakresu budowy obiektów przemysłowych. Do realizowanych przez nas projektów budowlanych należały między innymi: wykonywanie kompleksowej przebudowy Hotelu Arena w Tychach, budowy siedzib firm PROREM w Tychach oraz SOFIR Polska w Oświęcimiu.

Zlecone nam inwestycje realizujemy kompleksowo. Realizacje przeprowadzamy terminowo, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem rzeczowo-finansowym.

Decydując się na współpracę z firmą Coolship mogą być Państwo pewni wysokiej jakości, terminowości oraz rzetelności świadczonych przez naszą firmę usług.

Rejon działania

Woj. Śląskie, Małopolskie. Miasta: Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Tychy, Oświęcim, Bielsko i inne.

O firmie

Nasza firma istnieje od 2004 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług budowlanych w szerokim zakresie na potrzeby zarówno Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych.

Kontakt

Adres: ul. Ligocka 103,
40-542 Katowice
Tel:
(+48) 501 022 777
Email:
poprzez formularz
WWW:
www.coolship.com.pl